Vyberte stránku

Na parketě i ve škole 💃 🎓 – společně krok za krokem k úspěchu.

V rámci programu Sponzoring rozdáváme na středoškolských plesech naše e-learningové produkty do tombol, abychom podpořili vášeň pro vzdělávání a otevřeli nové možnosti pro mladé lidi.

Platforma pro všechna zařízení

Naši vzdělávací platformu lze využívat na mobilních zařízeních (iOS, Android), stejně jako na stolních počítačích, noteboocích a tabletech.

Platforma pro všechna zařízení

Naši vzdělávací platformu lze využívat na mobilních zařízeních (iOS, Android), stejně jako na stolních počítačích, noteboocích a tabletech.

3 kroky spolupráce

🤝 Zahájení spolupráce

První krok k zahájení spolupráce.

Zobrazit osnovu bloku

Pro zahájení spolupráce je potřeba nás kontaktovat na e-mail info@mercurysynergy.com nebo přes direct na našem Instagramovém profilu Cerebro. Uveďte prosím název vaší školy, datum konání plesu a doložte konání události (např. url adresa, screenshot, pozvánka, kopie lístku).

📩 Zaslání aktivačních kódů

Obdržení a aktivace kódů.

Zobrazit osnovu bloku

Po obdržení vaší žádosti vám zašleme na e-mail aktivační kódy do aplikace Cerebro pro Premium výukový program, s detaily jako expirace kódu, plná cena vzdělávacího plánu a doba platnosti.

⛔️ UPOZORŇUJEME, že kódy lze v aplikaci uplatnit až v den konání události od 9:00; jakýkoliv pokus o dřívější aktivaci zneplatní všechny kódy!

👋 PROSÍME, abyste na každém poukazu k aktivačnímu kódu uvedli jasné pokyny k jeho aktivaci: Aktivační kód lze uplatnit pouze v aplikaci Cerebro v sekci profil, v kolonce „uplatnit promo kód“.

V rámci spolupráce zasíláme pouze názvy aktivačních kódů, přičemž design poukazů necháváme na vaší kreativitě s využitím našich grafických prvků, jak je uvedeno v dalším kroku. Budeme velmi vděční, pokud se s námi podělíte o fotky vašich hotových poukazů. Odeslat je můžete na e-mail info@mercurysynergy.com nebo přes direct na našem Instagramu Cerebro.  Zaslané fotografie nám umožní propagovat vaši školu a ples na našich sociálních sítích.

🗣 Propagační materiály a zpětná vazba

Naše grafika, propagace, feedback.

Zobrazit osnovu bloku

V rámci přípravy poukazů využijte grafické prvky aplikace Cerebro dostupné na Google Disku, včetně loga a doporučených barev. Na poukaz doporučujeme uvést i plnou cenu produktu. Veškeré propagační materiály, jako jsou bannery, letáčky a vstupenky, by měly zahrnovat logo, link na www.cerebroapp.info a název aplikace.

⛔️ Při prezentaci aplikace nezapomeňte informovat o obsahu a dostupnosti:

  • Oficiální název aplikace: Cerebro: Přírodní vědy
  • Aplikace obsahuje 12 000+ modelových otázek a 500+ vzdělávacích článků do biologie, somatologie, chemie a fyziky
  • Aplikace lez využívat na mobilních zařízeních (operační systémy iOS, Android), na tabletech, noteboocích a počítačích
  • Více informací o vzdělávací aplikaci na www.cerebroapp.info

Velmi si ceníme vaší zpětné vazby a spolupráce v každé fázi akce a oceňujeme sdílení fotek a videí, které pomohou rozvíjet naši vzájemnou spolupráci.

Souhrn a závěrečné ustanovení

Ceníme si naší spolupráce, která je zásadně postavená na vzájemné důvěře. Abychom tuto důvěru udrželi a zajistili spravedlivé rozdělování aktivačních kódů a adekvátní propagaci našeho partnerství, je klíčové respektovat stanovené dohody. V případě zjištění jakýchkoli nesrovnalostí v rozdělení kódů či v případě, že by naše spolupráce nebyla řádně prezentována, můžeme být nuceni přistoupit k deaktivaci darovaných kódů nebo pozastavit účty, kde byly tyto kódy využity.

Začít spolupráci

Neváhejte se na nás obrátit v případě zájmu o spolupráci v rámci programu Sponzoring. Napište nám na info@mercurysynergy.com nebo vyplňte formulář.

9 + 10 =